niedziela, 10 listopada 2013

08


10 komentarzy:

 1. Zapowiada się nieźle ale jedna strona na tydzień to trochę mało... za wolno sie to rozkręca. Nie dałoby się tego przyspieszyć bo naprawdę jestem ciekawy rozwinięcia tej historii. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Jedna porządna strona na tydzień to nie jest aż tak źle, i na chwilę obecną nie ma wielkich szans, żeby to przyspieszyć, bo potem możemy nie wyrobić się w terminach a wolelibyśmy unikać zbędnych obsuw :) Zatem drogi czytelniku, wybacz i uzbrój się w cierpliwość.

  OdpowiedzUsuń
 3. lubię komiks, chociaż muszę powiedzieć, że twarze wyglądają bardzo nienaturalnie

  OdpowiedzUsuń
 4. Cóż możemy powiedzieć, gusta są różne,wszystkim na pewno nie dogodzimy :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Pomysł bardzo ciekawy. Jednak nie lepiej byłoby zrobić jeden rozdział i go zamieścić na stronie, po czym robić przypuśćmy 2 miesięczną przerwę i umieszczać kolejny rozdział? Byłoby co poczytać, bo czekać tydzień na jedną stronę trochę kiepsko. Gdy przybędzie materiału to czytający nie będzie pamiętał co było wcześniej.

  OdpowiedzUsuń
 6. Dzięki. Robiąc tak nie dalibyśmy żadnego wyboru. Zresztą, wrzucając coś raz na dwa miesiące zaraz projekt popadłby w niepamięć. Dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, żeby sobie tu zaglądać raz za czas, a za pół roku zaserwować cały set i przeczytać wszystko na raz :) Lub czytać co tydzień, albo co dwa, albo co miesiąc, jak komu pasuje.

  OdpowiedzUsuń
 7. Zgadzam się, iż raz na tydzień to mało ;) Czy byłaby możliwość druku? Zdaję sobie sprawę z kosztami i ogromem pracy, ale przykład Blera, Białego Orła i Jana Hardego tylko dowodzi, iż w Polsce jest zapotrzebowanie na rodzimych bohaterów i coraz więcej ludzi zaczyna kupować komiksy. Pozdrawiam Twórców,

  OdpowiedzUsuń
 8. Zawsze jest taka możliwość i nam też się ona marzy, jak zdobędziemy 2000 polubień i 200 000 odwiedzin na blogu, to zaczniemy się nad tym poważnie zastanawiać, a na chwilę obecną pozostaje nam tylko ciężka praca i oczywiście wiara w to, że czytelnicy będa nas aktywnie wspierać :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Zatem z całego serca życzę powodzenia. Sam na pewno będę zeszytówki kupował!

  OdpowiedzUsuń
 10. Świetnie, a na razie zapraszamy do częstego odwiedzania i klikania tu i ówdzie :)
  pozdrawiamy PDG

  OdpowiedzUsuń